מנורה בהזמנה אישית

אור. כמה כוח יש למילה הזו וכמה משמעות יש לאור בחיים שלנו. בשנים האחרונות התאורה בבית ובעסק קיבלה תפנית לגמרי אחרת. אם בעבר, היו מתייחסים אליה בתור משהו שנותן מענה כצורך פונקציונלי בלבד כלומר לתת אור, היום ההתייחסות היא עיצובית בכלל ומושפעת מכל כך הרבה קריטריונים עליהם אנו שמים דגש כמו גודל החלל, סוג החלל, האווירה שאנחנו רוצים ליצור בו, גובה התקרה, הפעולות שאנו מבצעים בכל חלל ועוד. הפעם, בחרנו לספר לכם על סוגי מנורות בהזמנה אישית ועל ההבדל העצום שזה יוצר בתהליך יצירת האווירה בחלל.

מנורות

 

רוצה לקבל הצעה לתאורה לבית?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מנורה בהזמנה אישית – יתרונות

כאשר אנחנו בוחרים את המנורה לפי מאפייני החלל זה משרת עבורנו כמה תפקידים חשובים:

  1. אווירה – באמצעות גופי תאורה מיוחדים אנו יכולים ליצור איזו אווירה שאנחנו רוצים. אווירה רומנטית, אווירה חמה, אווירה משפחתית, אווירה קלילה או שובבה ועוד…
  2. הדגשת אלמנטים מסוימים בחלל – מנורות בהזמנה אישית מסייעים לנו להדגיש אלמנטים ספציפיים בין אם זה פינת האוכל, פסל שאנחנו אוהבים או כל דבר אחר ומאפשרים הרמוניה בין הפריטים השונים בכל מקום.
  3. מענה מדויק לצורך – כבר דיברנו קצת על הצרכים שלנו… כל חלל בבית משרת מטרות אחרות ולכן בחירה מדויקת של הגופים והמנורות מאפשרת לנו לספק מענה מעולה לצורך הזה בין אם מדובר בקציצת סלט על האי במטבח, ישיבה משפחתית בפינת האוכל או אפילו משחק על השטיח עם הילדים.

 

מנורה בהזמנה אישית – למי זה מתאים?

ובכן, ניתן לחלק את האנשים שהשירות הזה מתאים להם לכמה קבוצות. הקבוצה הראשונה היא אנשים פרטיים כלומר כל אחד שרוצה לשדרג את הבית שלו אם תאורה עדינה, מקורית ולעצב עבור עצמו את הגופים השונים. זה יכול להיות בית פרטי, פנטאהוז, דירה או נכס להשקעה.

 

הקבוצה השניה הם אנשי מקצוע כמו אדריכלים ומעצבי פנים שנותנים שירות לאותם פרטיים ורוצים לשדרג את השירות שלהם מבחינת פתרונות תאורה שהם מציעים להם וכך גם לייחד את עצמם בהשוואה לאחרים. הקבוצה השלישית הם בעלי עסקים כמו מפעלים, חברות הייטק, חברות פרסום ושיווק, ארגונים שמבינים את החשיבות הרבה של גופי תאורה ומנורה בהזמנה אישית.

 

איך זה עובד?

בשלב הראשוני חשוב לאפיין קודם כל את החלל ואת הסגנון העיצובי של החלל. כדאי בשלב זה של האפיון להתייחס לאמנטים כמו סוג וצבע הקירות, סוג וצבע הרצפה והחיפויים מסביב, לבחון את הרהיטים והאביזרים השונים שיש בבית, זאת במידה והחלטנו קודם כל לרהט ורק אחר כך להתאים את המנורות.

 

לפעמים התהליך יהיה הפוך אבל זה מאוד תלוי בקונספט של הבית ובלקוח. לרוב, התאורה תהיה הדבר האחרון שאנשים בוחרים להשקיע בו ולכן ההתייחסות תהיה למה שכבר קיים. בנוסף, נבחן את אותם צרכים שדיברנו עליהם, את הגובה של התקרה מהרצפה, את כמות האור שאנחנו רוצים ואת הגוון. לאחר שנאפיין את כל המרכיבים הללו נוכל לבחור את המנורות המתאימות בצורה חכמה ולהתאים את הבחירה לתקציב שלנו.

 

רוצה לקבל הצעה לתאורה לבית?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם