על מנורות תליה

אם ישנן מנורות שהמראה שלהן צפוי ופחות מגוון בעיצובו, כמו תאורה צמודת קיר לדוגמה, מנורות תליה, וכמו כן נברשות, הן עולם שלם של עיצובים וסגנונות. מנורות תליה יכולות להיות גוף תאורה מרכזי אחד המאיר חלל גדול באופן בלעדי ויכולות להיות גם סדרה של מספר מנורות קטנות בעלות מראה אחיד המאירות אזור צר יותר כמו האי במטבח לדוגמה. כיוון שהגיוון במנורות תליה הוא כה גדול, צריך לבוא לקניית המנורה כשאתם כבר יודעים פחות או יותר מה אתם מחפשים ואיזה סגנון וסוג מנורה יתאים לחלל הספציפי אותו רוצים להאיר.

מנורות תליה במגוון סגנונות עיצוביים

מנורות תליה נותנות חופש גדול מאוד למעצב ולעוסק בתחום עיצוב גופי תאורה, ולכן סגנונות העיצוב שלהן הם אינסופיים ממש. עדיין אפשר לחלק את סגנונות העיצוב למספר סוגים בולטים:

  • סגנון מודרני- הייטקי: בסגנון זה החומר השולט יהיה מתכת והצבע כסוף מט או מבריק. אל המתכת ניתן לצרף חומרים נוספים. מעבר לסוג החומר, גורם דומיננטי נוסף בסגנון המודרני וההייטקי הוא… אויר- מינימליזם: מערכת של טבעות או מסגרות מתכתיות בצורות שונות כמו עיגולים ומרובעים המשתלבים יחד, מוטות מתכת המונחים זה על זה ועוד.
  • סגנון מודרני- אלגנטי: בסגנון זה, בניגוד לקודם נראה את המינימליזם בשילוב חומרים עדינים יותר כמו זכוכית. אם בסגנון ההייטקי יש חלק תעשייתי, בסגנון זה ישנם קווים נקיים, מינימליזם יחד עם אלגנטיות ועדינות. עם הזכוכית יכולה להיות משולבת מעט מתכת. סגנון זה מתאים גם לגוף תאורה מרכזי בחדר וגם לסדרת מנורות כמו שלישיית מנורות תלויות במטבח, שכאן עצם המיקום נחשב לשייך לעיצוב המודרני.
  • סגנון קלאסי: לסגנון זה ישתייכו מנורות תליה בסגנון וינטג' או סגנון כפרי שתופס חזק מאוד היום בעיצוב הבית וגם בעיצוב תאורה. הסגנון הקלאסי יכול לאפיין מנורת תליה התלויה עם שרשרת ובעלת מראה כבד יותר המתאים לסגנון הכפרי או מנורה העשויה חומרים טבעיים כמו במבוק. גם נברשות הן מנורות תליה בסגנון קלאסי מובהק וגם יוקרתי הלוקח מיד אל ארמונות באירופה. ניתן למצוא את הנברשות הנראות ממש כאילו נלקחו מאולם ריקודים בארמון ואפשר למצוא גם נברשות המשלבות בין הקלאסי למודרני. נברשות מתאימות מאוד להאיר אזור מסוים בסלון או פינת אוכל..

רוצה לקבל הצעה לתאורה לבית?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כל חדר והמנורה שלו

מנורות תליה ניתן למצוא כמעט בכל אזור בבית. בסלון ניתן למצוא הן גופי תאורה מרכזיים בעלי עיצובים מעניינים שהם דומיננטיים מאוד הן במידת האור שהם מפיצים והן במידות המנורה והעיצוב שלה שהוא ייחודי. ניתן למצוא בסלון מנורות תליה המאירות אזור מסוים שיהיו עדינות יותר גם בכמות האור וגם בעיצוב. מנורות תליה לחדר ילדים יהיו בעלות עיצוב צבעוני ומעניין וגם יספקו את רוב האור בחדר. בחדר שינה תתאים מנורת תליה בעלת סגנון רך שישתלב ויוסיף לאווירה רומנטית ורגועה. בחדר עבודה ניתן לשלב מנורת תליה בעלת סגנון מינימליסטי ומודרני שיתאים לחדר הכולל אמצעי עבודה מודרניים כמו מחשב ואינטרנט וישדר אווירה של תכליתיות.

רוצה לקבל הצעה לתאורה לבית?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם